סדנאות צחוק לחברות וארגונים


 

עובדים, עובדים, עובדים, ואין לכם ברירה! שוב אתם חייבים לסכם רבעון או שנתון, והבוס מחמיץ פנים מול ההצעה שלכם. המפגש השנתי הקודם לא היה משהו כי הבאתם איזה מרצה, יועצת ארגונית, או זמר עם אורגנית, וקיבלתם ביום שאחרי פרצופים "מפרגנים" מהחברים…

בתאל במופע קורע:

אז מה דעתכם לקחת פסק זמן, לצחוק ולהנות באמת?

בקוקיה סדנאות צחוק מציעים לכם מפגש צחוק בלתי נשכח, נתחיל בחימום של דיבורים ותוך דקות יתחילו הקרקורים, וגם הבוס עם פני הצנון לא יוכל לעמוד מול הרצון להיות רציני! למה? כי בסדנא אני זורם עם "הלא זורמים". זה ללא ספק מפגש שונה משאר המפגשים הרגילים. אי אפשר להישאר אדישים בגלל שבשונה ממופע סטאנדאפ, בסדנת הצחוק הקהל לוקח חלק בהומור.

כי כשההומור מגיע מתוך החברה, זה בד"כ מה שמצחיק את כולם!!!

אז בשורה התחתונה, זהו ערב קורע בהחלט, אבל אם אתם רוצים מסמך מרשים כדי להראות לבוס שאתם עשיתם עבודת מחקר רצינית, אז אפשר להוסיף גם את זה:

בקוקיה סדנאות הצחוק תקבלו כלים וטיפים מעשיים ליומיום ביצירת שמחת חיים, שימור ושיפור המוראל האישי, ותקשורת מחויכת בהתמודדות מול אתגרי העבודה. לכן, קיום הסדנה מומלץ לארגונים המעוניינים לתת לעובדיהם כלים לשיפור עצמי הן מבחינה אישית, והן מבחינה מקצועית. בעזרת הסדנה, קשרי הקבוצה יתחזקו, והתוצאות יורגשו בשטח כבר ביום שאחרי!

הערה: אם בכל זאת אתם מעדיפים ערב סולידי של קפה, שתיקה ועוגה, אז אולי עדיף להזמין את היועצת הארגונית. אם לא יהיה מצחיק, אז לפחות יהיה חחחררררחחחרר פששש… (לילה טוב).

להמלצות על סדנת הצחוק לחצו כאן