"משפחה רגועה ברכב"


מכירים את הקטע שאתם נוסעים לטיול עם הילדים באוטו והכל עובר בשלום??
לא??? אז אתם חייבים לראות את זה…!!!

צחוק בעבודה = חברה טובה לעבוד בה!

הי  עמי,

שוב רציתי להודות בשמי ובשם כל קבוצת הבדיקות והאינטגרציה על סדנת יוגת צחוק הורסת!

השילוב של פורקן, צחוק ושחרור, יחד עם טפטוף מסרים שכל אחד יכול ללמוד מהם ולקחת איתו ליומיום היה מעולה!

אז המון תודה שסחפת אותנו איתך והצלחת לגרום לנו  להשטות, לצחוק על עצמנו (וגם אחד על השני) ככה סתם, באמצע היום.

היה אדיר, אביב

הורד

תגיד עם מי אתה צוחק, ואגיד מי החברים שלך

היי עמי.

היה מעולה ביום חמישי,
הרמת לכולם את מצב הרוח.
אנשים ניגשו אלי בבית הכנסת בשבת ואמרו שמאז המסיבה
הם מתרגלים את השיטות שלך עם הילדים.
כולם נהנו וצחקו והיה כיף גדול.
תודה רבה רבה על הכל
ישראל פריד 
מנכ"ל רדיו  "גלי ישראל"
גלי

"דג הזהב" המתכון לארוחת שבת קורעת!

בתאל כל השבוע מנחה את המופעים של קוקיה, כל חמישי היא שוברת את הראש איזה ארוחה היא תבשל לשבת המלכה.

הנה המתכון הסודי לדג שלה…

(מתכון שעבר בירושה 5 דורות, סבא רבה סבא סבא אמא אבא אבא רבה)

ותודה שצחקתם סופר פארם!

שלום

המלצה חמה לכל המעוניינים…

קיימנו ערב גיבוש לצוות החנות ובמהלכו עשינו סדנת צחוק בהנחיית הקומיקאי עמי אנידג'ר

זו הייתה חוויה פשוט מדהימה, מצחיקה וסוחפת במהלכה כולם השתתפו השתחררו ונפתחו…

בנוסף עמי מסביר על הצחוק וההומור בחיינו וכיצד ניתן בעזרת טיפים קטנים להיות יותר חיוביים ושמחים ובכך להשפיע על חיינו וכל הסובבים אותנו

חוויה בלתי נשכחת שחיברה את כל הצוות ויצרה אווירה מאוד מיוחדת בחנות

ממליץ בחום

שמעון (סניף ארנה נהריה)

הורד (2)

 

 

 

 

"לא לאלימות" – פרק א'

עמי אנידג'ר, רודי סעדה ועופר שכטר מצטלמים לסרט קולנוע. בזמנם הפנוי הם יוצאים בקמפיין נגד אלימות….

החלום הגדול שלי להצחיק!!!  (האומנם??)

amiאני רוצה להתפרסם, אני רוצה להצליח, רוצה עוד ילדים, רוצה להשפיע, רוצה להרחיב את סדנת צחוק – הסטאנדאפ, רוצה להתקרב יותר לשם יתברך, רוצה להיות אדם טוב יותר, בעל ,חבר, בן, לומד טוב יותר, ובעיקר רוצה לאהוב את עצמי יותר!!!

מי מאתנו לא חיי עפ"י הרצונות שלו? אני חושב שמהרגע הראשון שיצאנו לאוויר העולם כבר רצינו, רצינו לאכול אז בכינו, רצינו שיחליפו לנו אז בכינו, הרצון של האדם בעצם זו הוצאה לפועל שלו, בהתחלה זה בעיקר לדברים בסיסים הישרדותיים כמו אוכל, שתייה, וכו.. ,             וככל שמתבגר האדם מתבהרים לו אותם רצונות שהוא כ"כ משתוקק לקיים.

כשאדם מסיים את גיל התבגרות בד"כ הוא יודע מה רוצה להיות כשיהיה גדול, מה יגרום לו לאושר, להגעה, לנחת, וככה הוא מייצר לעצמו רצונות והולך במשך חייו לרדוף אותם. יש בעצם לאדם רצונות שהוא כ"כ רוצה אבל בעצם הוא לא באמת רוצה אותם, כי פעם באיזה גיל ילדות סיפרו לו או שהוא סיפר לעצמו על איזה חלום ילדות שהוא חייב להגשים, ושם אם יגשים,מחכה לו האושר האמיתי, הוא יכול להיות עסוק כל חייו במרדף אחרי החלום הזה – הרצון הזה.

לא ארחיק בסיפורים. אדבר על עצמי, עוד כשהייתי ילד קטן הבנתי שאני טוב בלהצחיק אנשים, אמרו לי את זה, הגיבו אליי בצחוק בכל פעם שניסיתי לעשות מעשה קונדס, עם הזמן נהייה לי כבר צורך בלהצחיק אנשים, זה שם אותי במרכז. זה עשה אותי מקובל, זה הפך אותי ליוצא דופן באופן החיובי, אני לא בטוח שכשהייתי ילד מאוד קטן חלמתי או חשבתי על הרצון להצחיק או להיות בכלל קומיקאי, מי בכלל הבין משהו? אבל ככל שקבלתי ריקושטים מהסובבים אותי, ככה הבנתי מה הרצון שלי –  מה החלום שלי. ואז יצאתי למסע חיי -להצחיק – להיות מפורסם להיות על הבמות, להראות לי, לכולם שהם לא טעו, ולא תמיד זה היה פשוט,ודווקא שכן הגשמתי את החלום להיות על הבמה,כשהצלחתי להיות בטלוויזיה, כשהגשמתי כמעט לגמרי את החלום, עדיין לא הרגשתי שהגעתי ,שבאמת הגשמתי את הרצון שכל חיי רדפתי אחריו., זו באמת הנק' – כי הרצון האמיתי שלי (מעל הכל) זה הרצון שלי להיות מאושר- שמח!!, גם אם אני עלי במות או חלילה בצינוק תחתי אדמות, אותו חיבור לעצמיותי הוא חיבור מעל טעם ודעת מעל כל רצון הבנה או צורך, זו תחושה או הבנה פנימית שאני בבית, ולא משנה מי אני, והאם הגשמתי חלום או סיפור ילדות.

מצחיק אותי לחשוב שפעם חשבתי שלהיות שחקן כזה – שכולם מכירים אותו, שחותם ומצטלם עם אנשים ברחוב, זה האושר האמיתי, לא הבנתי למה בכלל יש תפקידים ומקצועות אחרים בעולם, הרי כל סוד האושר טמון רק בלהיות מפורסם, כמו מלך שכולם מריעים לו. היום ככל שהתבגרתי וחטפתי סטירה או שתיים מהחיים מבין כמה שזה שטויות. הרי אתה יכול לעבוד בכל עבודה: רופא, חייט, מנקה רחובות, רקדן, שיננית, מנתח גבות, זה ממש לא משנה, העיקר והכי חשוב בעולם שתאהב ותקבל את עצמך. ככה פשוט- כמו שזה נשמע. כי הרצון הגדול שלנו זה לא מה שאנחנו חושבים, זה לא הסיפור שסיפרנו ומספרים לעצמו מאז ועד היום. הרצון האמיתי זה פשוט לקבל את עצמינו כל אחד כפי שהוא.

"אני רוצה להתפרסם, אי רוצה להצליח, רוצה עוד ילדים, רוצה להשפיע, רוצה להרחיב את סדנת צחוק – הסטאנדאפ, רוצה להתקרב יותר לשם יתברך, רוצה להיות אדם טוב יותר, בעל ,חבר, בן, לומד טוב יותר," ובעיקר ואולי הכי חשוב בעולם…. רוצה לאהוב את עצמי!!!

 

 

חיל האוויר אצלי בנשמה!

במסגרת ערב קצינים ונגדים עברנו סדנת צחוק של עמי.
הסדנה הייתה מצחיקה, סוחפת, חווייתית ומעניינת.
שילוב של הקהל והומור במינון מדוייק שגרמו לכולם לשכוח לשעה אחת קטנה מכל מה שמסביב ולהשתחרר מכל המתחים.
כולם נהנו מכל רגע ואפילו לקחו איתם עצות וטיפים להתמודדות עם מצבים בחיי היום יום בעזרת צחוק והומור.

ממליצים בחום

תודה על ערב קורע ובלתי נשכח.

מיטל ח"א ב"ש


סדנת צחוק למנהלי רשת ישרוטל

 

עמי היקר,

לך מגיע תודה ומלא הוקרה, על ערב נפלא ומצחיק שבא מהלב

על יחס חם ואוהב

חווינו מופע מעניין איתך שלא נשכח לעולמים

בשמי ובשם כל מנהלי רויאל ביץ' וטאואר

בהוקרה איילה

איילה דוהן
מנהלת לשכת מנכ"ל
רויאל ביץ ת"א מקבוצת מלונות היוקרה של ישרוטל

הורד

ריב השוקולד מגיע לטלוויזיה

במהלך צילומים לתוכנית הקאלט "שבט צוצלת" כמה חתיכות שוקולד, הוציאו את כולם מפרופורציות.

(בשיתוף שיר מורנו, ועידן גיל )

בתאל בתיכון אמי"ת, היה מצחיק כמו תמיד!

בתאל היקרה,

בשם צוות החינוך אמית רמלה אני מבקשת להודות לך על סדנאת צחוק מדהימה ומצחיקה עד דמעות

הצלחת לגרום לצוות להרגשת גיבוש אמיתית והעלאת המורל הקבוצתי .

הסדנא תרמה לנו רבות , שוב תודה ענקית !!!

ורד עוזרי

תיכון אמית רמלה 

הורד

אז מה הסוד הגדול של הסטנדאפיסטים?

 

 

IMG_6785

 

הי, שמי עמי, שחקן קומיקאי, אנחנו כנראה מכירים מתוכניות צחוק וסטנדאפ כאלה ואחרות. כשאני מסתובב לי ברחוב, בקופת חולים, או בדרך לחוג ג׳אז, ילדות ילדים ושאר חתיכים, עוצרים אותי ושואלים "תגיד, אחי…איך זה להצחיק…" "מה זה מולד או תורשתי? " ואני עומד מולם נבוך עם בגד גוף וחצאית , ולא תמיד מוצא תשובה. אז חשבתי על זה קצת, ולפני שאספר לכם מה זה בשבילי להצחיק ולעשות סטנד אפ בואו נתחיל מהתחלה.

עוד כשהייתי תלמיד ו'3, איך להגיד לכם לא הייתי החכם של הכיתה, ואיך אומרים, גם לא החתיך של הכיתה (למרות שאני יפה לגילי) ובספורט??    מכירים את זה שבמגרש כדורגל יש שוער, בלם, וחלוץ???? אז אני הייתי מעודדת!, כן, גם בספורט לא הייתי משהו, אז איך בכל זאת הצלחתי להיות די מקובל? ניחשתם בול! בדבר אחד הצטיינתי – לעשות צחוק!

כשבביה"ס היו את הבריונים, שהראו לכולם בעזרת הכוח שלהם שהם שווים וחזקים, אני ידעתי לספר בדיחות, ובעיקר לצחוק על עצמי, והיום אני יודע (מה שלא ממש ידעתי אז) שלצחוק הזה קוראים בטחון, ואם לדייק בטחון עצמי!

רגע, אתם בכלל יודעים מה זה בטחון עצמי? אם לא ממש ידעתם, בטחון עצמי זה בכלל לא עניין של כוח, זו בעצם היכולת שלי לצחוק על עצמי. ורק על עצמי! מסובך???

אני אסביר- בכל פעם שמישהו היה בא אלי ואומר לי לדוגמה: " יאאא עמי איזה אוזניים גדולות ישך.." לא הייתי מחזיר לו, או מנסה להעליב אותו (תכלס פחדתי, לא בא לי לחטוף כפה לעין), להיפך, הייתי ממשיך לרדת על עצמי: "אוזניים גדולות? אז בא לך לקבל מהם חיבוק?..״ ואז נפל לי האסימון. בוא'נה, זה ענק, אם אני אצחק על עצמי אז מי יוכל לצחוק עליי?! וככה פשוט ככה גיליתי את הכוח הגדול שלי.

חברה, שזה יישאר בינינו כי הרגע חשפתי לכם את הסוד הגדול של כל הקומיקאים וסטנדאפיסטים. כן, היום כשאני עולה לעשות סטנדאפ מול הקהל אני זוכר את עצמי כמו אז בכיתה, באמצע השיעור, כשהמורה לכימיה הייתה מסבירה על המבנה המולקולארי של גופרית, כשאני יורה בדיחה באוויר, שכמעט גורמת לשריפת המעבדה. אז ככה גם היום עם קהל אמיתי בטלוויזיה או על הבמה, ממש כמו אז בכיתה, כי אתה אף פעם לא יכול לדעת אם בגלל בדיחה, המורה תעיף אותך הביתה לשבוע, או מישהו מהקהל יצעק בקול "בואנה, אתה גרוע!!" כי מה שהופך ילד רגיל ,לסטנדאפיסט קורע, זה הביטחון שלו.  גם אם אני לוקח בחשבון שיש סיכוי שאולי אני לא אצחיק אז יש לי את האומץ בכלל לנסות. ואני רואה את זה היום בכל דבר שאני עושה, אפילו בטלוויזיה, כשאני צריך לגלם דמות שמעולם לא עשיתי. למשל בסדרה "שבט צוצלת" התבקשתי להמציא דמות של חניך חסר בטחון, שמאוהב בנערה שאין סיכוי שתרצה אותו. אז בחרתי בכך שהוא פחדן, ובכל פעם שהוא מדבר איתה יש לו התקף אסטמה, וגם הדיבור שלו היה מגומגם בגלל הלחץ. עכשיו שתבינו, לי ול"טוסטר" (הדמות שאני מגלם ב"שבט צוצלת") חוץ משקצת דומים חיצונית, אין קשר כלשהו באופי, ותמיד יש חשש ותמיד יש ספקות, אולי זה לא יעבוד. אולי זה לא יצחיק, אבל רק הביטחון הזה שבעצם מותר לי ליהנות, שמותר לי סתם לשחק בשביל הכיף. סתם… בשביל הצחוקים!, זה מה שנותן לי את מה שכל חיי רציתי  – להיות אותו התלמיד המצחיק מו'3.

אז אם אתם חולמים להיות מצחיקים כמו בטלוויזיה, כמו כל הכוכבים שאתם מעריצים, תזכרו שהכול קודם כל מתחיל אצלכם, לצחוק על עצמכם. או כמו שאמר הקומיקאי הדגול צ'רלי צפלין : "יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז."

אז תגידו לי אתם… כמה צחקתם היום??

 

מ ROSSETTO באהבה

 

לכול מי שמחפש תוספת שתייחד את ערב הגיבוש שהוא עורך הגעתם לאדם הנכון…

עמי הגיע אלינו לערב גיבוש שעשינו לעובדי חברת הריהוט האיטלקי ROSSETTO,
הערב היה מורכב מקטעים קומיים והסברים קצרים על כיצד צחוק וחיוך משפרים את חיינו,
הסדנה היתה מהנה ומצחיקה, עמי ידע לשלהב ולסחוף את הקהל,
כול הנוכחים באירוע נהנו ושבחו את עמי על ההשקעה והאנרגיה.
עמי תודה רבה, נהנינו מאוד, צחקנו, חייכנו והפנמו שכול בוקר צריך לקום עם חיוך על הפנים.
חברת ROSSETTO
images